نظرسنجی

کدام یک از موارد زیر از ضروریات و نیاز های همکاران می باشد؟

آگهی همکاران

 
با سلام و عرض ادب خدمت همه همکاران محترم در سراسر کشور پهناور جمهوري اسلامي ايران  اين جانب فرهاد کريمايي کارشناس رشته مهندسي معماري متولد 1352 فعال اقتصادي در زمينه مشاور ملکي در شهرستان کلاردشت بعنوان عضوي کوچک از خانواده بزرگ مشاورين املاک کشور که از سال 1375 افتخار خدمت رساني در زمينه معاملات املاک و مستغلات در شهرستان کلاردشت و غرب مازندران ( نوشهر – چالوس – متل قو – کلار آباد و ... رامسر )داشته و دارم و تجربه يک دوره بازرسي اتحاديه مشاورين املاک شهرستان چالوس از افتخارات بنده بوده و در حال حاضر بنده بعنوان رئيس اتحاديه مشاورين املاک شهرستان کلاردشت و رئيس اتاق اصناف اين شهرستان مشغول به انجام وظيفه مي باشم و مفتخرم که اين پل ارتباطي باعث شده از امروز در خدمت همکاران محترم در کشور باشم.
همواره در پي فرصتي بوده ام که بتوانم با استفاده از موقعيتي مطلوب و به طريقي در خدمت همکاران محترم بوده باشم و امروز خدا را شاکرم از طريق اين سامانه اين فرصت نصيبم شده که امکان تعامل و باب گفتگو را براي همفکري و استفاده از نکته نظرات شما عزيزان برايم مهيا نموده است.
هميشه آرزويم اين بوده که با ايجاد يک انجمن مجازي و از طريق راه اندازي يک سايت بتوانيم فضايي براي ارائه طرحها ، ايده ها و انتقال تجربه ها در سطح کلان به واسطه تشکيل يک انجمن مجازي مشاورين املاک کشور گردم.
اهداف و برنامه ها و چشم انداز آينده اين انجمن مجازي در بخش چشم انداز سايت بصورت مشروح آمده است و اميدوارم با مشارکت و حضور حداکثري اعضاي محترم به اهداف عاليه و رشد تعالي و ارتقاي واقعي صنفمان برسيم. اين انجمن فارغ از هرگونه اهداف سياسي و اقتصادي و در پي ارزشهاي بنيادي و رعايت اصول اخلاقي و در چهارچوب قوانين نظام جمهوري اسلامي ايران ادامه طريق خواهد داد.
هدف اصلي اين انجمن تلاش در جهت ارتقاء جايگاه واقعي صنف مشاورين املاک که بعنوان يکي از حرفه هاي کاربردي و پر مخاطب مي باشد تا با استفاده از نظرات و پيشنهادات شما عزيزان بتوانيم با تشکيل يک اتاق فکر تأثير گذار حامل پيام براي متوليان امر باشيم.
امروزه سرمايه اجتماعي را مهمترين نوع سرمايه مي دانند که مي توانند مولد انواع سرمايه از جمله سرمايه هاي مادي نيز باشد و وجود ارتباطات شبکه هاي مجازي ،همراه با اعتماد را از ابعاد سرمايه اجتماعي بر مي شمارند. لذا ذکر اين نکته ضروريست که دست يابي به اين اهداف نيازمند مشارکت تک تک همکاران محترم در سراسر کشور مي باشد. چرا که همه همکاران فرهيخته عضو اين انجمن مجازي هستند و مي توانند در موضوعات مطرح شده اظهار نظر نمايند و طرح ، نظر و مقاله يا پيشنهاد و راهکار ارائه نمايند.
در آخر با توجه به نوپا بودن اين انجمن خواهشمنديم براي توسعه صنف و تکامل اينسايت ما را از ارشاداتخويش بي بهره نفرمائيد.
با تشکر فراوان
فرهاد کريمايي
رئيس اتحاديه مشاورين املاک و نمايشگاه داران اتومبيل
شهرستان کلاردشت
09123309916